Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
izolacje natryskowe do ocieplania poddasza

Izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe to niewątpliwie najlepsza i najskuteczniejsza metoda termoizolacji dachów, poddaszy, stropodachów, fundamentów, ścian i wszystkich innych nawet trudnodostępnych przegród konstrukcyjnych budynku. Jej doskonałość polega na dotarciu poprzez natrysk w każdy zakamarek i rozrastaniu się w kierunku wolnej przestrzeni eliminując tym samym mostki termiczne. Ponadto budowa komórkowa zapewnia doskonałe parametry izolacyjne i np. przy grubości 25 cm zbliżymy się do parametrów budynku pasywnego.

Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, co zapewni sprawną realizację oraz doskonałą izolację Państwa domu czy też samo ocieplenie poddasza. Cena usługi uzależniona jest od grubości i rodzaju zastosowanej piany PUR, dlatego zapraszam do kontaktu w celu ustalenia powyższych parametrów.