Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
instalacje sanitarne

Instalacje sanitarne

W branży instalacji sanitarnych firma ADAMARANT zebrała bogate doświadczenie podczas realizacji dużych inwestycji deweloperskich, przemysłowych, obiektów wojskowych, kościołów oraz szpitali i placówek użyteczności publicznej, jako podwykonawca BUDIMEX S.A., MURAPOL S.A., ALSTAL Sp. z o.o., TEK Instal Sp. z o.o. i innych.

Nasza oferta ukierunkowana jest na obiekty o dużym stopniu skomplikowania wymagających fachowej wiedzy z zakresu hydrauliki oraz systemów sterowania tego typu instalacjami.

Dla budownictwa jednorodzinnego nasza oferta charakteryzuje się dużą elastycznością dopasowując się indywidualnie do oczekiwań klienta pod względem zastosowanych rozwiązań oraz materiałów. Budujemy instalacje o doskonałych parametrach a także dobieramy odpowiednie sterowanie, które jest jej integralną częścią.

Każdy projekt jest wyceniany na podstawie dokumentacji oraz uzgodnień z inwestorem, dlatego zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.