Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

O nas

ADAMARANT, to firma, która od dwudziestu lat świadczy usługi dla budownictwa. Wykorzystując doświadczenie i trendy w branży postawiono na ekologię, a co za tym idzie energooszczędność i solidność. Wybiegając na przeciw oczekiwaniom rynku wyodrębniono trzy podstawowe działy:

Budowa domów w systemach energooszczędnych, pasywnych (tzw. zeroenergetycznych), ale na życzenie klienta również w technologiach tradycyjnych.

Izolacje natryskowe, które zapewniają najwyższą jakość eksploatacji budynków pod względem energetycznym. Przez izolacje natryskowe należy rozumieć ocieplanie pianą poliuretanową poddaszy, ścian, podłóg, dachów itp. ale również hydroizolacje, które są niezwykle ważne z punktu widzenia komfortu i jakości życia mieszkańców.

Instalacje sanitarne to nie tylko woda i kanalizacja, obejmują również ogrzewanie, które jest podstawą komfortu i bezpieczeństwa, pracujemy na najnowszych systemach, dobierając je odpowiednio do wymagań i charakterystyki budynku.

Wypracowana oferta jest sumą doświadczeń jak również oczekiwań klientów, to dzięki Wam szanowni klienci wiemy jak budować, by dać Wam satysfakcję z zamieszkania w nowoczesnym domu.